Isco Software Ekibi ile Çalışmayı Tercih Edenler
...
Murat Çapur

Lüleburgaz’da erkek kuaförü olarak hizmet veren Murat Çapur Bey’in isteğine göre web sitesine özelleştirilmiş responsive tema tasarımı yapıldı. Ve bu tasarım taslağı doğrultusunda sıfırdan kodlamalar yapıldı. Stüdyo kalitesinde fotoğraf çekimleri yapıldı. Bu fotoğraflar üzerinde profesyonel programlar ile düzenlemeler yapıldı ve web sitesine enstalasyonu sağlandı. Hosting ve domain konularında danışmanlık hizmeti verildi.

...
Emoteknoloji

Görme engellilere ve az görenlere yönelik ürün satışı yapan Emo Teknoloji’ye CMS sistemi kuruldu. Özelleştirilmiş responsive tema ve plugin kurulumları yapıldı. Kurumsal kimlik çalışması yapıldı. 60 sayfaya kadar (hakkımızda, vizyon, misyon ve ürün tanıtım vb. gibi) metin yazımları gerçekleştirildi. %100 SEO desteği verilerek, özel keyword çalışmaları ile sitenin Google’da ilk sıralarda listelenmesi sağlandı. Halihazırda sosyal medya yöneticiliği konusunda çalışmalar yürütülmektedir. Marka danışmanlığı hizmeti verilmektedir.

...
Göcek Sail Charter

Yat kiralama hizmeti veren Göcek Sail Charter adlı firmanın web site tasarımında ve eklentilerinde bazı iyileştirmeler yapıldı. Kendilerine özel admin paneli yazıldı.

...
Denizde 1 Hafta

Yat kiralama firması olan Denizde 1 Hafta sıfırdan web yazılım kodlaması ile responsive (mobil uyumlu) olarak dijital sektörde yerini aldı. Müşterinin isteğine göre tema tasarlandı ve tamamıyla özelleştirilmiş olarak kodlandı. Kolay kullanım imkanı sunan basit bir arayüze sahip admin paneli yazıldı. Siteye İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki dil seçeneği eklendi. Siteye özel EURO ve TRY kur çeviri modülü yazıldı. Logo ve hakkımızda, vizyon, misyon gibi metin yazımı çalışmaları yapıldı.

...
Doğan Geri Dönüşüm

Toplu yemek hizmeti veren Lokum Yemek adlı firmaya müşterinin isteği doğrultusunda responsive bir tasarım yapıldı.

...
Lokum Yemek

Toplu yemek hizmeti veren Lokum Yemek adlı firmaya müşterinin isteği doğrultusunda responsive bir tasarım yapıldı.