HAKKIMIZDA

Hakkımızda

IscoSoftware alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla web tasarım ve yazılım ve grafik tasarım vb. gibi alanlarda hizmet ve destek vermektedir. Bunun yanı sıra sosyal medya yönetimi, metin ve içerik yazarlığı, sanal asistanlık gibi geniş bir alanda da faaliyet yürütmektedir. 2017 yılından bu yana bizimle çalışan yüzlerce firma dijital dünyada yerlerini aldılar ve hedef kitlelerine kolaylıkla ulaştılar. IscoSoftware olarak kişisel veya kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda stratejiler belirliyor, bu doğrultuda web tasarım ve yazılım geliştiriyoruz.

Dijital Kimlik Oluşturmak
Dijital kimliğinizi ve kurumsal imajınızı oluşturmanın ilk adımlarından biri kaliteli ve mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmaktır. Biz de IscoSoftware olarak bu alanda hizmet sağlıyoruz. Profesyonel görünümlü, içeriklerinizi güncel tutabilmeniz için kullanıcı dostu yönetim panelli siteler tasarlıyoruz. Bunları PHP, HTML5, CSS3, Javascript, Jquery, Ajax, Vue.js gibi işaretleme ve yazılım dillerini kullanarak yapıyoruz. SEO kapsamında, LSI algoritmasına sadık kalarak, sentaks yapıya dikkat ederek özgün içerikler üretiyoruz. Böylece Google'da ilk sıralarda yerinizi almanızı sağlıyoruz. 

Doğru bir Web Tasarım Marka Bilinirliğini Artırır
Web tasarım için olmazsa olmaz bir şey varsa o da logodur. Markanızın yüzü olan logonuzu, ambleminizi her platforma uygulanabilecek şekilde tasarlıyoruz. Kurumsal kimlik çalışmalarımızla markanızı akılda kalacak ve insanları etkileyecek hüviyete kavuşturuyoruz. Sanal asistanlık hizmetimizle Excel, Word, Powerpoint gibi programlarla sunumlarınızı, grafiklerinizi ve metinlerinizi hazırlıyoruz. Randevularınızı oluşturuyor, toplantılarınızı organize ediyoruz. Sosyal medya yönetimi ile de Facebook, Twitter, Instagram gibi alanlarda hedef kitlenizle buluşmanızı sağlıyoruz. Takipçilerinizi artırıyor, etkileşimlerinizi yükseltiyoruz. Günlük olarak özgün tasarımlar eşliğinde paylaşımlar yaparak markanızın bilinirliğini artırıyoruz.

Projelerin Analiz ve Uygulanma Aşamaları
Web tasarım ve yazılım konusunda titizlikle hareket ediyoruz. Doğru planlama ile projelerinizi iyi bir şekilde analiz ediyoruz. Beklentileri ve hedefleri gerçekçi bir şekilde ele alarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Göz alıcı görsel tasarımlar ile sayfalarınızı, uygulamalarınızı, ürünlerinizi dikkat çekici hale getiriyoruz. Temiz kodlama ile sayfa ve uygulamalarınızın yükünü azaltıyor, stabil şekilde teslimini yapıyoruz. Site içi ve site dışı için gereken tüm optimizasyonları yerine getiriyoruz. İş tesliminden sonra da teknik destek vermeye devam ediyoruz. 

Tecrübemizle dijital dünyada kurumsal şirketler ve bireysel teşebbüsler için neler gerektiğini gayet iyi biliyoruz. Web sitesi, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi, metin yazarlığı, sanal asistanlık vb. gibi işlerle tek tek uğraşmanıza gerek kalmadan size bunları gayet cüzi fiyatlarda olacak şekilde paket halinde sunuyoruz. Sizi yormuyor ve dijital platformda neye ihtiyacınız varsa ivedi şekilde analizini yapıyor ve teslimini gerçekleştiriyoruz. Dijital dünyada yerinizi almak ve sonsuz genişlikteki bu alemde rakiplerinize göre bir sıfır ileride başlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Misyonumuz
Firmaların ve bireysel girişimlerin hedeflerini doğru bir şekilde anlayarak, onları dijital platformda yapılacak doğru hamleler ile hedef kitlelerine kolaylıkla ulaştırmak. Tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile dijital rehberlik yapmak. Dijital dünyada marka yüzleri oluşturup, bunları parlatmayı kendimize iş edindik.

Vizyonumuz
Web tasarım ve yazılım alanında Türkiye'nin ve Dünyanın öncü firmalarından birisi olmak. Tam teşekküllü paketlerimizle kaliteli ve sürekli güncellenebilir sitelerin oluşturulmasını sağlamak. Birden fazla hizmeti kaliteli bir biçimde tek çatı altında birleştirip, müşterilerimizin kıymetli zamanlarını almamak. Dijital platformun başarısız, yarım kalmış ve güncellenmeyen sitelerin çöplüğü haline gelmesine engel olmaktır.

İletişim

PHP, HTML5, CSS3, Javascript, Jquery, Ajax, Vue.js gibi dillerle yazılan siteler

Ekonomik Paketler ve F/P siteleri oluşturmak çok kolay

Clean Kodlama ve hızlı açılan ve yüksek performanslı siteler

Responsive, mobil ve pek çok cihazla uyumlu siteler

WordPress, Joomla vb. gibi CMS sistemlerinin kurulumu, tema tasarımları ve plugin desteği

Arama Motoru Optimizasyonu ile Google’da üst sıralarda yerinizi alın

E-ticaret site kurumları, sanal post entegrasyonları

Bir marka için olmazsa olmaz olan özgün logo ve amblem tasarımları

Reklam ve tanıtım amaçlı metin ve içerik yazılarının hazırlanması

Profesyonel sanal asistanlık hizmeti ile iş yükünüzün azaltılması

Takipçi ve etkileşim garantili Sosyal Medya Yöneticiliği

Salt çekiliş düzenleme, reklam planlama, takipçi artırma

Web Tasarım

Tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarla uyumlu, kullanıcı dostu, dinamik ve kolay erişilebilir web siteleri tasarlıyoruz.

Hazır İçerik Yönetim Sistemi

Kendi web sistemini yazdırarak vakit kaybetmek istemeyen müşterilerimize WordPress, Joomla, OpenCart, Magento, Drupal, PrestaShop gibi CMS sistemleri kuruyoruz. Bunlara uygun temalar tasarlıyoruz. Plugin kurulumları yapıyoruz.

Yazılım Geliştirme

PHP, MySQL, jQuery, Javascript, Node-JS, MongoDB, Ruby, .NET, Codeigniter veya CSS yazılım dilleriyle projeler üretiyoruz.

Ücretsiz Destek & Güncelleme

Müşterilerimize 5 ay boyunca ücretsiz olarak destek veriyoruz. 5 ay boyunca güncellemeler ile sitenizi optimize ediyoruz. 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

%100 SEO Desteği

SEO optimizasyonlarıyla Google’de üst sıralarda çıkmanızı sağlıyoruz.

İletişim Yönetimi

Canlı destek eklentileri ve formlarla ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürmenize yardımcı oluyoruz.

Farklı Renk Seçenekleri

Özelleştirilmiş admin panellerimizdeki renk paletleri sayesinde sitenizi dilediğiniz renk tonlarına çevirebilirsiniz.

Site Hızınızı Artırıyoruz

Clean kodlamalar yaparak site hızınızı gözle görülür derecede artırıyoruz. Araştırmalar 3 saniyeden daha geç açılan siteleri ziyaretçilerin terk ettiğini göstermektedir. Bu bakımdan sitenin hızı oldukça önemlidir.

Her Alana Uygulanabilen Tasarımlar

Markanın tercih edilebilir olması için şık tasarımlara sahip olması gerekir. Biz de bu bağlamda logodan, kartvizite hatta tişört baskılarına kadar geniş bir alanda tasarım hizmeti veriyoruz.

Sosyal Medya Yöneticiliği

Günümüzde orta ve büyük ölçekli firmalardan küçük işletmelere hatta şahsi teşebbüslere kadar sosyal medya hesaplarının kurulması, bunların düzenlenmesi ve bu hesaplarda güncel paylaşımlarda bulunulması şart olmuştur. Bu alanda da takipçi ve etkileşim artırma garantili çalışmalar yürütüyoruz.

Sanal Asistanlık

İş yükünüz mü arttı? Yapılması gereken işler birikti ve bunların üstesinden gelebilmek için fazla zaman mı harcıyorsunuz? Gelin iş yükünüzü hafifletelim, profesyonel bir biçimde işlerinizi yürütelim. Excel, Word, Powerpoint odaklı grafik oluşturma, sunum hazırlama, metin yazımları gibi işlerinizi profesyonel bir biçimde biz yapalım. E-postalarınıza cevap verelim. 

E-Ticaret Siteleri

B2B, B2C ve C2C sistemlerinin kurulumları ve sanal post sistemlerinin entegrasyonlarını gerçekleştiriyoruz.